Zapowiedziano zremasterowaną wersję kultowego Sam & Max: Beyond Time and Space

Dobre gry przygodowe czy po prostu questy stały się rzadkością, ale fanów gatunku ratuje prawdziwa parada remasterów i przeróbek. Już niedługo gracze będą mogli ponownie przejść lub po prostu zapoznać się z zaktualizowanym Sam & Max: Beyond Time and Space od Telltale Games, który został zmodernizowany przez studio Skunkape Games.

Remaster kultowego questa z lat 2000 trafi do sprzedaży 8 grudnia. Jak wyjaśnili przedstawiciele Skunkape Games, po nabyciu praw do gier Sam & Max wydanych przez Telltale, twórcy chcieli jedynie zaktualizować tytuły, aby były obsługiwane przez nowoczesne systemy, ale w trakcie uznali, że to nie wystarczy.

Autorzy remasterów dodali dynamiczne oświetlenie, zsynchronizowali ruch ust bohaterów z ich wskazówkami, rozbudowali ustawienia sterowania, przekodowali ścieżki dźwiękowe i pozwolili sobie na szereg innych innowacji. Na przykład każdy odcinek otrzymał własne intro, zmiany scen i ścieżkę dźwiękową.

Przypomnijmy, że oryginalna gra Sam & Max: Beyond Time and Space została wydana w 2007 roku i stała się kontynuacją Sam & Max Save the World. Remaster pierwszego sezonu został wydany w 2020 roku na PC, Nintendo Switch i Xbox One. Nowość będzie dostępna na tych samych platformach.

Źródło: youtu.be

Originally posted on 30 listopada, 2021 @ 10:31 pm

Dodaj komentarz