YouTube Premium ma nową przydatną funkcję

Po kilku miesiącach testów, nowa funkcja została udostępniona dla subskrybentów wersji Premium usługi w kliencie mobilnym YouTube. Funkcja przycisków sterowania odtwarzaczem audio oferuje bardziej przyjazny dla użytkownika i zwięzły interfejs podczas odtwarzania teledysków i innych treści.

Gdy nowa opcja jest włączona, elementy sterujące słuchaniem zastępują standardowy interfejs pod oknem wideo. W jego miejsce pojawiają się wszystkie przyciski niezbędne do sterowania oglądaniem – odtwarzanie/pauza, następny i poprzedni film, a także 10-sekundowe przewijanie do tyłu/do przodu. Innowacja jest dostępna dla wszystkich rodzajów treści. Aby go aktywować, przejdź do menu w prawym górnym rogu okna i wybierz pozycję "Przyciski sterowania odtwarzaczem audio".

W razie potrzeby można wybrać tryb działania interfejsu między „Audio” i „Wideo”. W pierwszym przypadku obraz będzie statyczny. Pozostaje również możliwość umieszczania polubień, zapisywania wideo na liście odtwarzania i kontrolowania prędkości odtwarzania. W takim przypadku nazwa filmu i kanału zostaną wskazane powyżej, a tę listę odtwarzania można zamknąć w prawym górnym rogu ekranu.

Ta funkcja jest już dostępna na urządzeniach z Androidem i iOS w wybranych regionach i jest dostępna tylko dla subskrybentów YouTube Premium.

Źródło: 9to5google.com

Dodaj komentarz