Xiaomi wprowadził suszarkę inteligentnego powietrza

Xiaomi rozszerzyło swoją ofertę sprzętu AGD o inteligentny osuszacz. Nowość o nazwie Mijia Smart Dehumidifier 22L może pracować w trzech różnych trybach, otrzymała pojemny zbiornik na wodę i jest w stanie zapewnić do 8 godzin ciągłego osuszania powietrza.

Mijia Smart Dehumidifier 22L jest wyposażony w 4,5 litrowy zbiornik z czujnikiem poziomu, który wyłącza osuszacz, gdy jest pełny. W takim przypadku urządzenie można podłączyć do kanalizacji za pomocą węża, co pozwoli użytkownikowi nie spuszczać wody ze zbiornika podczas pracy osuszacza. Ponadto Mijia Smart Dehumidifier 22L można łatwo przenosić po pomieszczeniach dzięki specjalnym kółkom w dolnej części obudowy.

Osuszacz obsługuje ustawienie trzech trybów, które można ustawić za pomocą aplikacji Mijia lub bezpośrednio za pomocą przycisków i ekranu na samym urządzeniu. Pierwszy to tryb inteligentny, który może automatycznie utrzymywać wilgotność względną między 40% a 70%. Dodatkowo wyświetlacz na górze obudowy suszarki informuje użytkownika o tych parametrach.

W razie potrzeby możesz skonfigurować Mijia Smart Dehumidifier 22L do pracy ciągłej z maksymalną mocą lub ustawić w tryb uśpienia, aby hałas z urządzenia nie przekraczał 35,5 dB.

Mijia Smart Dehumidifier 22L jest dostępny na platformach Xiaomi Mall i Youpin za 234 USD.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 28 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz