Xiaomi 12 zauważalnie różni się od poprzednika

Choć do prezentacji Xiaomi 12 jeszcze daleko, to smartfon nadal jest zarośnięty plotkami. Renomowany chiński informator Digital Chat Station opublikował na Weibo nowe szczegóły dotyczące projektu i możliwości aparatu niereprezentowanego urządzenia.

Według źródła, nadchodzące flagowce serii Xiaomi 12 będą wyposażone w ekran z cieńszymi ramkami, w tym dolną. Co więcej, kąt zagięcia bocznych krawędzi wyświetlacza nie doprowadzi do zniekształcenia obrazu, na co narzekają posiadacze Xiaomi Mi11.

Tylny aparat przyszłej nowości będzie zawierał trzy sensory: główny, ultraszerokokątny i teleobiektyw w formacie peryskopowym. Wskazuje się, że wszystkie sensory otrzymają identyczną rozdzielczość 50 megapikseli. Wtajemniczony informuje również, że obsługuje fotografowanie w zwolnionym tempie z prędkością 1920 klatek na sekundę dla głównego czujnika.

Jeśli chodzi o pozostałe cechy Xiaomi 12, smartfonowi przypisuje się jeszcze nie zaprezentowany flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 898. Ponadto wskazano, że wszystkie modele tej serii będą wyposażone w ekran wykonany w technologii LTPO technologia, która zapewnia adaptacyjną częstotliwość odświeżania od 1 do 120 Hz.

Ogłoszenie zwykłego Xiaomi 12 spodziewane jest pod koniec tego roku.

Źródło: gizchina.com

Originally posted on 29 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz