Wyprzedaż AGM: Wytrzymałe i głośne smartfony po obniżonej cenie

Na AliExpress trwają przygotowania do nowej wyprzedaży w Czarny piątek. AGM również zdecydowało się dołączyć do tego wydarzenia, ogłaszając tymczasową obniżkę cen swoich chronionych smartfonów. Różne modele o zwiększonej przeżywalności, pojemnych bateriach i innych funkcjach są dostępne z rabatem, które mogą być przydatne w ekstremalnych warunkach.

AGM H3 jest wykonany w wytrzymałej, wzmocnionej obudowie, chronionej normami IP68, IP69K i MIL-STD-810H. Nie boi się wody, brudu i upadków. Smartfon wyposażono w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości HD+ oraz baterię o pojemności 5400 mAh. Inne warte uwagi cechy to możliwość rozszerzenia wbudowanej pamięci za pomocą karty microSD, głośny przedni głośnik o mocy 2 W, programowalny przycisk oraz obsługa płatności zbliżeniowych za pomocą NFC.

AGM H3 będzie dostępny z 39% zniżką za 152,49 USD w dniach 25-29 listopada.

Dowiedz się więcej o AGM H3

AGM M7 to tradycyjny telefon z przyciskami i zaawansowanymi funkcjami. Podobnie jak inne urządzenia firmy jest odporny na wstrząsy, wodę i kurz. Z lewej strony znajduje się programowalny przycisk, do którego można przypisać uruchamianie różnych funkcji, a z tyłu znajduje się głośnik o mocy 3,5 W. Urządzenie obsługuje różne nowoczesne aplikacje, takie jak Facebook, WhatsApp, a nawet TikTok. Obsługiwane są dwie karty SIM, a ładowanie odbywa się przez USB Type-C.

AGM M7 jest w sprzedaży z 45% zniżką za 78,77 USD.

Dowiedz się więcej o AGM M7

AGM Glory jest w stanie nie tylko wytrzymać zanurzenie w wodzie, ale może również działać w temperaturach tak niskich, jak -40 stopni Celsjusza. Ma 6,53-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD+, procesor Qualcomm Snapdragon 480 z obsługą sieci piątej generacji i baterię 6200 mAh. Główny 48-megapikselowy aparat jest uzupełniony o czujnik podczerwieni do fotografowania w nocy. Smartfon ma też mocny głośnik 3,5 W oraz obsługę płatności zbliżeniowych przez NFC.

Na cześć Czarnego Piątku cena AGM Glory została obniżona o 16% do 339,99 USD.

Dowiedz się więcej o AGM Glory

W oficjalnym sklepie AGM na AliExpress można zobaczyć inne przecenione smartfony. Sprzedaż potrwa od 25 do 29 listopada.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 29 listopada, 2021 @ 8:15 am

Dodaj komentarz