Właściciele starego i nowego iPhone narzekają na problemy z ekranem

W sieci pojawia się coraz więcej skarg właścicieli smartfonów Apple na problemy z działaniem ekranów. Warto zauważyć, że problemy obserwowane są zarówno u posiadaczy nowych modeli 2021, jak i starszych urządzeń. Użytkownicy obwiniają za wszystko nieudaną aktualizację.

Problem w tym, że ekran po prostu nie reaguje na dotyk. Przejawia się na różne sposoby od użytkownika do użytkownika. Dla niektórych dzieje się tak we wszystkich aplikacjach i na całym obszarze ekranu, dla innych tylko część interfejsu staje się nieaktywna, szczególnie bliżej górnych rogów. Tak jest w przypadku wszystkich czterech modeli iPhone'ów z serii 13.

Według opinii w sieci właściciele starych modeli napotkali podobny problem. Według nich problemy z ekranem pojawiły się po aktualizacji do iOS 15. W tej chwili, aby przywrócić normalne działanie smartfona, trzeba go zrestartować, ale to tylko chwilowo pomaga. Istnieją doniesienia, że zostało to już naprawione w wersji beta iOS 15.1.

Wcześniej właściciele nowego iPada mini 6 narzekali na drgania ekranu podczas przesuwania, ale Apple nazwał to normalnym zachowaniem matryc LCD.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz