Właściciel Surface Duo 2 zaproponował sposób na ulepszenie smartfona

Jeden z właścicieli smartfona Surface Duo 2 uważa, że Microsoft mógłby zaimplementować wyświetlanie nieodebranych powiadomień w stanie zamkniętym w wygodniejszy i, co najważniejsze, prostszy sposób. Dla jasności ucieleśnił swój pomysł w renderach.

Surface Duo 2 to składany smartfon z dwoma dzielonymi ekranami. Są zakrzywione pośrodku, dzięki czemu po zamknięciu na bocznej krawędzi widać godzinę i różne powiadomienia. Jednak w rzeczywistości niezwykle trudno jest coś zobaczyć – trzeba przekręcić urządzenie pod pewnym kątem. Ponadto po otwarciu krzywizna ekranów nie zwiększa wygody. Dlatego użytkownik pod nickiem RainbowWolfer zaproponował własne rozwiązanie tego problemu.

Sugeruje użycie logo Microsoftu na zewnątrz urządzenia do wyświetlania różnych informacji, osadzenie w nim czterech małych wyświetlaczy. Ponieważ będą służyły tylko do wyświetlania powiadomień, wcale nie jest konieczne, aby były wrażliwe na dotyk, więc nie będzie to miało większego wpływu na grubość urządzenia. A jeśli nie ma powiadomień, to ekrany mogą świecić na różne kolory, tworząc logo firmy.

W komentarzach do wpisu autora ten koncept spodobał się wielu osobom. Chociaż byli tacy, którzy uważają, że Microsoft nie powinien kopiować pomysłów innych producentów z zewnętrznym ekranem.

Źródło:mspoweruser.com

Originally posted on 29 grudnia, 2021 @ 2:42 pm

Dodaj komentarz