W Moskwie, sprzedaj Perfect Army Gaz-69 w cenie nowego UZ “Patriot”

W Moskwie wystawiono na sprzedaż wojskowy GAZ-69 z 1971 roku o zasięgu 12 400 km. Możesz kupić doskonale zachowany SUV za 1 500 000 rubli.

GAZ-69 to jeden z kultowych radzieckich pojazdów terenowych, które w okresie powojennym były wykorzystywane na potrzeby wojska, a także na potrzeby społeczne i rolnicze. W latach 1952-1973 z przenośników fabryk samochodów Gorkiego i Uljanowsk zjechało ponad 600 000 pojazdów. Przez dwie dekady produkcji „sześćdziesiąt dziewiąte” wyeksportowano do 56 krajów. Następnie GAZ-69 został zastąpiony przez UAZ-469, który nadal jest produkowany pod nazwą „Hunter”.

SUV na sprzedaż ma klasyczny układ nadwozia ze zdejmowaną plandeką. Według sprzedawcy legendarny GAZ-69 nigdy nie został odrestaurowany, więc samochód zachował wszystkie części fabryczne, które są w pełni sprawne. Sądząc po przedstawionych zdjęciach, samochód jest naprawdę dobrze zachowany. Nie ma nawet najmniejszej korozji na ciemnozielonym korpusie i spodzie. W ogłoszeniu nie ma jednak zdjęć wnętrza, więc jaka forma jest podana w opisie skórzanego wnętrza, pozostaje tajemnicą.

Auto.ru

GAZ pozwał 180 tysięcy rubli za zabawkę chińską „Wołgę”

Napęd na wszystkie koła GAZ-69 jest wyposażony w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 55 koni mechanicznych, który jest połączony z mechaniczną skrzynią biegów. Dodatkowo sześciomiejscowy samochód posiada nowy typ pojazdu, dzięki czemu nowy właściciel nie będzie miał żadnych problemów z poruszaniem się po drogach publicznych.

Auto.ru

Właściciel jest gotów rozstać się z sumiennym SUV-em za 1 500 000 rubli.

Auto.ru

Za mniej więcej tę samą cenę w Rosji można teraz kupić nowego Patriota UAZ w najwyższej klasy Lux Premium Automatic.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku w Moskwie wystawiono na sprzedaż armię GAZ-67 z 1943 roku. Za 77-letniego SUV-a, który przetrwał całkowitą renowację, sprzedawca planował wykupić 1 490 000 rubli.

Źródło: Auto.ru

Dodaj komentarz