VKIS-System Logitech Rally Bar Mini poszedł na sprzedaż w Rosji

Logitech zaprezentował w Rosji nowy system do organizacji wideokonferencji w małych pomieszczeniach. Gotowy zestaw jest kompatybilny z Microsoft Teams i Zoom i może pracować zarówno w połączeniu z komputerem lub laptopem, jak i autonomicznie.

Jednostka centralna Logitech Rally Bar Mini jest montowana na ścianie i bezpośrednio pod ekranem. Na korpusie urządzenia znajduje się wygodny organizer kabli z mocowaniem. Nowość jest wyposażona w optykę, która jest w stanie zapewnić wyraźny obraz w rozdzielczości do 4K, panoramowanie i zmianę kąta fotografowania za pomocą technologii RightSight.

Obsługa inteligentnych technologii i obecność inteligentnego wizjera umożliwia automatyczne rozpoznawanie osób i ustawianie na nich ostrości. Kontrola systemu i analiza danych o użytkowaniu lokalu odbywa się za pomocą autorskiej aplikacji Logitech Sync.

W razie potrzeby sprzęt może być używany w trybie offline bez komputera – klienci Zoom, Microsoft Teams i inne przydatne oprogramowanie są dostępne po wyjęciu z pudełka. Dedykowany panel sterowania TAP umożliwia rozpoczęcie konferencji jednym dotknięciem.

Rally Bar Mini jest wyposażony w system audio z automatyczną regulacją głośności, która zapewnia głośną i cichą eliminację mowy i hałasu w tle przy użyciu technologii RightSound. Standardowy mikrofon o zasięgu do 4,6 m można wzmocnić dwoma dodatkowymi, kupowanymi osobno.

Nowość można już zamawiać w Rosji na oficjalnej stronie Logitecha.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 13 listopada, 2021 @ 9:55 am

Dodaj komentarz