Vivo Y54 z pojemnością baterii i nocnym fotografowaniem wyceniono na 266 USD

Firma rozszerzyła swoją serię markowych smartfonów klasy średniej o nowy produkt o nazwie vivo Y54s. Gadżet z obsługą sieci 5G został wyposażony w zbalansowany sprzęt, funkcję szybkiego ładowania oraz szybki czujnik głównego aparatu z obsługą fotografowania w słabym świetle.

Przekątna wyświetlacza IPS nowości o proporcjach 20: 9 i rozdzielczości Full HD + wynosi 6,51 cala. Vivo Y54s bazuje na procesorze Dimensity 700 i jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM. Ponadto na wbudowanej pamięci 128 GB zarezerwowany jest plik stronicowania o pojemności 2 GB na potrzeby systemu.

Z tyłu urządzenia znajduje się główna jednostka aparatu, reprezentowana przez 13 (f/2.2) i 2 megapiksele (czujnik głębi). Według producenta, tylny moduł urządzenia jest zoptymalizowany pod kątem fotografii portretowej, a także obsługuje tryb nocny i nagrywanie wideo w zwolnionym tempie.

Na autonomię nowości odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh, który obsługuje szybkie 18-watowe ładowanie. Gadżet działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 11 z preinstalowaną, zastrzeżoną powłoką OriginOS 1.0. Do autoryzacji biometrycznej oferowany jest skaner linii papilarnych umieszczony z boku. Uzupełnieniem jest również przedni aparat z obsługą technologii skanowania twarzy AI Face Unlock.

Koszt Y54s vivo, prezentowanych w szarych i niebieskich obudowach, wynosi 266 USD.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 30 listopada, 2021 @ 8:24 pm

Dodaj komentarz