Upadek faceci wpadli do księgi Guinnessa

Niegdyś szalenie popularny Fall Guys: Ultimate Knockout nadal przypomina o sobie nie tylko ciągłymi aktualizacjami, ale także rekordami. Jak się okazało, za sukcesem konkurencyjnej zręcznościówki podążali nie tylko gracze, ale także przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa. Gra weszła do historii dzięki usłudze PlayStation Plus.

Wprowadzenie Fall Guys do Księgi Rekordów Guinnessa zostało ogłoszone przez twórców arcade na oficjalnym Twitterze. Arcade przeszedł do historii jako najczęściej pobierana gra PlayStation Plus w historii. Jednocześnie tytuł otrzymał ten status jeszcze w sierpniu 2020 roku, tuż po premierze, o czym zapowiedzieli przedstawiciele Sony.

Przypomnijmy, że Fall Guys: Ultimate Knockout został wydany 4 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4 i PC. Gra od kilku miesięcy cieszy się ogromną popularnością w serwisie streamingowym Twitch. Później twórcy przeprowadzili wiele crossoverów z popularnymi franczyzami, a także obiecali wydać swoją grę zręcznościową na Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch do końca 2021 roku.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 27 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz