Uncharted: Legacy of Thieves Collection ma datę premiery na PS5 [WIDEO]

Nathan Drake i Chloe Fraser ścigają się, by podbić PlayStation 5 i komputery osobiste w nowej kolekcji Uncharted: Legacy of Thieves. Przede wszystkim oczywiście kolekcja przygodowa zawita do konsoli nowej generacji Sony. A tak przy okazji, dzięki nowemu zwiastunowi, dokładnie wiadomo, kiedy to się stanie.

Wciągający film wyjaśnia, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje na PlayStation 5 28 stycznia 2022 roku. Jak wcześniej informowaliśmy, zestaw będzie zawierał zaktualizowane wersje Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – odpowiednio finał sagi Nathana i spin-off o Chloe.

Co ciekawe, oryginalne Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo nie są już dostępne w PlayStation Store. Ich strony zostały usunięte ze sklepu bez ostrzeżenia ze strony Sony.

Wersje gier nowej generacji otrzymają trzy tryby: „Jakość”, „Wydajność” i „Wydajność +”. W pierwszym akcja będzie produkować 4K i 30 kl./s, w drugim – 60 kl./s w rozdzielczości dynamicznej, a w trzecim – 1080p i 120 kl./s. Uwzględniono obsługę wyzwalaczy adaptacyjnych i innych funkcji PlayStation 5.

Niestety data premiery kolekcji na PC nie została jeszcze określona. Premiera odbędzie się później, ale przed końcem 2022 roku. Przypominamy, że kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves będzie dostępna zarówno na platformie Steam, jak i w sklepie Epic Games Store.

Źródło: youtu.be

Originally posted on 29 grudnia, 2021 @ 7:41 pm

Dodaj komentarz