Świat zmienia się bardzo szybko i aby przetrwać w świecie biznesu, musisz posiadać wiedzę i umiejętności, które sprawią, że będziesz się wyróżniał na tle innych. Wtyczki do wordpressa to najlepsze narzędzia, które sprawią, że Twoja strona będzie miała większe możliwości, a Ty staniesz się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą.

Podzieliłem się już podstawowymi wtyczkami wordpress, które są potrzebne do zbudowania udanego bloga, ale jeśli szukasz najlepszych wtyczek wordpress dla małych firm, to oto 7 najlepszych wtyczek wordpress, które pomogą Ci uczynić Twój biznes bardziej efektywnym.

1. Google Analytics

Google Analytics to najlepsze narzędzie dla twojej strony internetowej, które pozwoli ci zobaczyć, jak twoja strona robi w czasie rzeczywistym. Jest to więc najlepsza wtyczka WordPress dla małych firm.

2. WPtouch

Jeśli jesteś projektantem stron internetowych, to jest to najbardziej niezbędna wtyczka dla Twojej witryny. Pozwoli Ci ona dodać różne motywy do Twojej strony i sprawi, że będzie ona wyglądać i czuć się podobnie do aplikacji mobilnej.

3. Jetpack

Jetpack to najpopularniejsza i jedna z najlepszych wtyczek do wordpressa dla małych firm. Pozwoli Ci stworzyć różne rodzaje reklam i zwiększy ruch na Twojej stronie.

4. Gravity Forms

Gravity forms to najpopularniejszy konstruktor formularzy dla WordPressa. Pozwoli Ci stworzyć różne typy formularzy i ułatwi proces zbierania danych.

5. WP-Masonry

WP-masonry to kolejna świetna wtyczka WordPress dla małych firm. Sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać bardziej profesjonalnie i pozwoli Ci dodać różne typy obrazów do Twojej strony.

6. WooCommerce

WooCommerce to najpopularniejsza wtyczka e-commerce i możesz jej użyć do sprzedaży różnych produktów online. Pozwoli Ci ustawić różne rodzaje kategorii produktów i sprawi, że Twoja strona będzie bardziej wydajna.

7. Easy Social Share

Easy Social Share to jedna z najlepszych wtyczek WordPress, która pozwoli Ci udostępnić swoje posty i strony na portalach społecznościowych. Jest kompatybilny ze wszystkimi typami instalacji WordPress i pomoże Ci dodać przyciski udostępniania społecznościowego do swojej witryny.

Wnioski:

Korzystając z wyżej wymienionych wtyczek wordpress dla małych firm, będziesz miał potężną stronę internetową. Podzieliłem się już 7 najlepszymi wtyczkami WordPress dla małych firm, ale jeśli nadal chcesz poznać inne najlepsze wtyczki WordPress to możesz przeczytać mój inny post na ten temat.