Timati pochwalił się jednym z 99 SUV-ów Maybach

Na Instagramie rosyjskiej piosenkarki i producenta pojawił się film przedstawiający rzadkiego Mercedesa-Maybacha G 650 Landaulet

Wydaje się, że raper Timati nabył do swojej kolekcji kolejny rzadki i dość drogi samochód. Na stronie Instagrama piosenkarza pojawił się mały film o wartym 84 mln rubli SUV-ie Mercedes-Maybach, zbudowanym na bazie legendarnego Gelik w limitowanej edycji.

Na filmie nakręconym telefonem gdzieś na zamkniętym parkingu piosenkarka spaceruje po dużym czarnym SUV-ie z otwartym tyłem, 22-calowymi kołami i jaskrawoczerwonymi zaciskami hamulcowymi. Następnie otwiera jedne z drzwi, odsłaniając luksusowe wykończenie wnętrza z czerwonej skóry.

Nic dziwnego, że zaledwie kilka miesięcy po debiucie najbardziej znośnego Maybacha cały zapowiadany nakład został wyprzedany, mimo fantastycznej ceny. Nawiasem mówiąc, Wacomlab.pl jako jeden z pierwszych przejechał nowym Mercedesem-Maybachem G 650 Landaulet po afrykańskiej sawannie jeszcze przed oficjalnym pokazem auta.

Powstanie tylko 99 tych super SUV-ów. A cała edycja Mercedesa-Maybacha G 650 Landaulet zostanie prawdopodobnie wyprzedana jeszcze przed rozpoczęciem dostaw jesienią 2017 roku

Dodaj komentarz