Test Autonomia Nowy IOS 15.0.2 na różnych iPhone [Video]

Przedstawiciele kanału iAppleBytes na YouTube zbadali wpływ aktualizacji iOS 15.0.2 na czas trwania różnych gadżetów Apple. Jak się okazało, obecna rewizja nie przyniosła istotnych zmian.

Niedawno firma Apple wydała kolejną aktualizację oprogramowania dla obecnych smartfonów z serii iPhone pod numerem iOS 15.0.2. Przez chwilę nie było jasne, czy nowa wersja oprogramowania będzie miała wpływ na efektywność energetyczną telefonów komórkowych. Po szeroko zakrojonych testach przeprowadzonych przez zespół iAppleBytes możemy wyciągnąć prosty wniosek: nie zauważono żadnych pozytywnych zmian.

Oznacza to, że żywotność baterii pozostaje niezmieniona, a w niektórych przypadkach wskaźniki nawet spadły. Możesz to zweryfikować dzięki tabeli, w której odnotowuje się liniowy spadek czasu działania iPhone'a SE 2020 w wyniku kilku ostatnich aktualizacji. W rezultacie w porównaniu do iOS 13.5 wskaźnik spadł o 12%.

W teście wzięły udział następujące smartfony: iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XR, iPhone 11, iPhone SE 2020 i iPhone 13. Wiadomo, że iOS 15.1 zostanie wydany do końca października: spodziewano się, że będzie w stanie poprawić żywotność baterii smartfonów Apple. Oprócz tego pojawi się kilka nowych funkcji, w tym SharePlay, która umożliwia słuchanie muzyki i oglądanie treści wideo ze znajomymi za pośrednictwem FaceTime.

Źródło: geeky-gadgets.com

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz