TCL TV 43P717: Wyświetlacz 4K, czysty Android i obniżona cena

Marka TCL ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży markowego sprzętu na AliExpress. Na przykład 43-calowy telewizor ze sterowaniem głosowym, skalowaniem obrazu do 4K i prawie bezramkową konstrukcją można kupić w specjalnej cenie 22 990 rubli.

TCL 43P717 jest wyposażony w 43-calową matrycę 4K z kątami widzenia 178° i częstotliwością odświeżania 60 Hz. Z łatwością zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu, zapewniając wysoką jakość obrazu. Jeśli oryginalny obraz jest nadawany w niskiej rozdzielczości, oprogramowanie do skalowania „podciągnie” go bez rozmycia i artefaktów. Opatentowana technologia Dynamic Color Enhancement pomaga poprawić odwzorowanie kolorów urządzenia, a funkcja lokalnego przyciemniania poprawia kontrast.

Telewizor wykonany jest w surowej konstrukcji z cienkimi ramkami – będzie dobrze wyglądał w prawie każdym wnętrzu. Oprócz montażu na dostarczonych nóżkach, konstrukcja modelu umożliwia również montaż na ścianie za pomocą odpowiedniego uchwytu VESA. Nie ma potrzeby ciągnięcia kabla Ethernet do ściany: telewizor jest wyposażony we wbudowany moduł Wi-Fi do podłączenia do sieci.

Jako firmware producent wybrał standardową wersję Androida 9. Pozwala ona na instalowanie przydatnych aplikacji zarówno ze sklepu Google, jak i ręcznie przy użyciu plików APK. Kolejną cechą modelu jest obsługa sterowania głosowego za pomocą wbudowanych mikrofonów. Nawet pilot zwinięty pod sofą nie będzie przeszkadzał w przełączaniu kanałów, uruchamianiu filmu na YouTube czy sterowaniu funkcjami inteligentnego domu w ramach ekosystemu TCL AI-IN.

Od 25 października do 28 października 2021 r. (10:00 czasu moskiewskiego) możesz kupić telewizor TCL 43P717 4K na AliExpress ze wszystkimi zniżkami, a korzystając z kuponu sprzedawcy na stronie produktu, możesz w specjalnej cenie – 22 990 rubli .

Podana cena obowiązuje w dniu publikacji, ilość urządzeń jest ograniczona.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 25 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz