Stać się blogerem w Yandex.dzien stał się znacznie łatwiejszy

Zespół Yandex.Zen dodał do aplikacji Yandex kamerę i edytor wideo. Z ich pomocą każdy użytkownik może zostać blogerem Zen i tworzyć treści dla wielomilionowej publiczności. Dodatkowo rozszerzyliśmy program wsparcia dla autorów krótkich filmów oraz zapewniliśmy płatności.

Nowy edytor zapewnia dostęp do szerokiego zestawu funkcji, które pozwalają zarówno początkującym blogerom, jak i profesjonalistom tworzyć krótkie filmy. Możesz zastosować różne efekty i filtry do wideo, dodać przejścia, naklejki lub tekst. Ponadto edytor będzie miał stale aktualizowaną bibliotekę muzyki, w tym popularne utwory. W razie potrzeby wynik można zapisać na urządzeniu.

Według twórców, tworząc edytor, uwzględnili komentarze blogerów. Dzięki niemu możesz przycinać, obracać i edytować filmy z wielu filmów. Co więcej, wersja aplikacji Yandex na iOS ma już szeroki wybór gotowych ustawień wstępnych, a wkrótce taka możliwość pojawi się na Androidzie.

Według przedstawionych danych, filmy na Zen są oglądane ponad 35 milionów minut dziennie, a filmy od blogerów zyskują ponad 100 milionów wyświetleń dziennie. Wkrótce użytkownicy będą mogli oglądać wszystkie popularne filmy autora w jego profilu i udostępniać filmy, które im się podobają.

Na opracowanie formatu krótkich filmów w Zen w sierpniu przeznaczono 50 milionów rubli na wsparcie blogerów. Tym samym autorzy objęci programem wsparcia zarobili we wrześniu 15 mln rubli. W okresie od października do grudnia br. planowane są wypłaty kolejnych 100 mln rubli.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz