Spotify ma przydatną darmową funkcję

Spotify rozszerzyło funkcjonalność usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Teraz, oprócz słuchania utworów, użytkownicy mogą przeglądać ich teksty – nawet w bezpłatnej wersji aplikacji mobilnej lub stacjonarnej.

Ta funkcja jest dostępna w wersji Spotify dla systemu Windows, a także w aplikacjach klienckich dla systemów iOS i Android. Aby go aktywować, wystarczy kliknąć ikonę mikrofonu na ekranie odsłuchu, po czym na wyświetlaczu pojawi się tekst aktualnie odtwarzanego utworu. Na urządzeniach mobilnych po prostu przesuń palcem w górę od dołu podczas słuchania.

Spotify zauważa, że funkcja jest dostępna bez subskrypcji Premium, ale w niektórych przypadkach może wymagać ponownego uruchomienia lub aktualizacji aplikacji, aby ją aktywować. Wdrażanie innowacji rozpoczęło się 18 listopada i odbywa się stopniowo w różnych regionach.

Teksty pojawią się również podczas korzystania z usługi na konsolach do gier. Dostęp do tej funkcji można również uzyskać na telewizorach inteligentnych, naciskając klawisz Słowa znajdujący się w prawym dolnym rogu interfejsu Spotify. Ponadto użytkownicy Androida będą mogli udostępniać teksty w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter i WhatsApp.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 30 listopada, 2021 @ 2:33 pm

Dodaj komentarz