Smartfony Samsung cieszą się największą miłością dla użytkowników Android

Twórcy popularnego mobilnego benchmarka AnTuTu podzielili się informacjami z których użytkownicy smartfonów z Androidem są najbardziej zadowoleni. Lista okazała się pstrokata, a nawet nieoczekiwana, ponieważ zawiera modele z zupełnie innych kategorii cenowych.

Zeszłoroczny Samsung Galaxy Note20 Ultra został liderem zadowolenia użytkowników wśród smartfonów z Androidem w październiku 2021 roku. Zajmuje pierwsze miejsce z zauważalną różnicą w stosunku do pozostałych urządzeń w rankingu. Najbliżej jest Galaxy S21 Ultra, wydany w tym roku. Zaraz za nim znajduje się vivo S10 Pro. Co ciekawe, kosztuje dwa, a nawet trzy razy mniej niż flagowce Samsunga.

Kolejne na liście, z minimalną różnicą od siebie, są Meizu 18, iQOO Z5, OPPO Reno6 Pro, HUAWEI Mate 40 Pro, Honor Magic 3 i Magic 3 Pro, a pierwszą dziesiątkę zamyka średniej klasy OPPO K9 Pro.

Warto zauważyć, że choć smartfony Samsunga cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników, to nie trafiły one do rankingu najbardziej produktywnych od AnTuTu.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 8 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz