Skandaliczny nowy świat wszedł na najwyższe popularne gry parowe

Wieloosobowa gra fabularna New World jest w tym roku nieustannie słyszana – ale tak się złożyło, że powody do pamiętania o ambitnym projekcie wcale nie były najprzyjemniejsze. Cóż, sytuacja w końcu się poprawia: oficjalna premiera cierpliwego MMO rozpoczęła się dobrą wiadomością.

Premiera sieciowej gry RPG odbyła się tej nocy, a w pierwszych godzinach nowość zdołała dokonać wyczynu – znalazła się w pierwszej piątce najpopularniejszych tytułów w serwisie Steam. W momencie publikacji pomysł korporacji Amazon przyciągnął 227 tys. użytkowników, mimo że szczytowa liczba dzienna wynosiła 228. Teraz tylko Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2, uznani tytani platformy Valve, są przed uderzeniem.

Warto zauważyć, że liczba ta nieznacznie wzrosła w porównaniu z betą – w tym samym czasie grało w nią „tylko” 200 tys. osób. Przypomnijmy, że Nowy Świat w tym roku był naznaczony głównie „morderstwami” kart graficznych RTX 3090. Jak się jednak okazało, nie jest to winne MMO, ale niezadowalająca jakość lutowania mikroukładów MOSFET .

Źródło: sklep.steampowered.com

Originally posted on 28 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz