Skala Huawei 3 Pro Wagi: Smart, dokładne i koszt 6000 rubli

HUAWEI wprowadził na rynek rosyjski inteligentne wagi Scale 3 Pro. Mogą nie tylko pokazywać wagę, ale także analizować 22 różne wskaźniki ciała, co zapewnia bardziej szczegółowe i dokładne informacje na temat masy i składu ciała.

HUAWEI Scale 3 Pro jest wyposażony w zastrzeżoną technologię TruFit 2.0, która została opracowana we współpracy z Instytutem Fizyki Hefei i Chińską Akademią Nauk. Jego algorytmy oparte na sztucznej inteligencji przekazują informacje o ilości tłuszczu i płynów w organizmie, zawartości minerałów w tkance kostnej, tętnie i innych parametrach. A powiększona powierzchnia styku z zaktualizowanym 8-elektrodowym systemem pomiarowym umożliwia jednoczesne pozyskiwanie tych danych z górnej i dolnej części ciała. Wszystko to pomaga skuteczniej kontrolować pożądaną wagę.

Waga twierdzi, że wykorzystuje bioimpedancję, mechanizmy weryfikacji dużych zbiorów danych i technologie sztucznej inteligencji oraz mierzy płyn zewnątrzkomórkowy i wewnątrzkomórkowy przy użyciu niskich i wysokich częstotliwości. Ponadto HUAWEI Scale 3 Pro obsługuje łączność Wi-Fi i Bluetooth oraz jest w stanie rozpoznać do 10 użytkowników, automatycznie przesyłając dane do smartfona za pomocą aplikacji HUAWEI Health. Model wykonany jest z hartowanego szkła i jest stabilny dzięki silikonowym nóżkom. Jest wbudowany uchwyt do przenoszenia.

HUAWEI Scale 3 Pro jest prezentowany w kolorze „Mystical Blue” i jest już w sprzedaży w cenie 5990 rubli.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 26 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz