Sieć ma informacje o dacie kosztów i wydania GTA: Trilogy

Po miesiącach zaprzeczania oczywistości i próbowania schowania szydła w worku, Rockstar Games zaprezentowało GTA: The Trilogy, reedycję trzech klasycznych części ukochanej serii Grand Theft Auto. Niestety zapowiedź ograniczyła się tylko do teasera: jak będzie wyglądać „nowość”, kiedy na nią czekać i ile będzie kosztować, twórcy woleli odejść za kulisy. Niczego jednak nie da się ukryć przed wtajemniczonymi.

W ubiegły weekend detalista Base.com ogłosił zamówienie przedpremierowe na The Trilogy. Według sklepu, w momencie premiery remastery będą kosztować 60-70 USD, w zależności od platformy (na PC, PlayStation 5 i Xbox Series będą kosztować więcej, na PlayStation 4, Xboksie One i Switchu – taniej). Oficjalne potwierdzenie od Rockstar jeszcze nie nastąpiło, ale i tak warto odłożyć 5 tysięcy rubli na zakup – na wszelki wypadek.

Jeśli chodzi o premierę, wypowiedział się już znany insider Tom Henderson . Według jego źródeł datę premiery GTA: The Trilogy ustalono na 11 listopada. Ogłoszenie odbędzie się podobno w tym miesiącu.

Źródło: videogameschronicle.com

Originally posted on 11 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz