Segway zamienił Gyroscur w zbiorniku na kołach [Video]

Segway, producent hulajnóg elektrycznych, hulajnóg żyroskopowych i innego sprzętu, stworzył niezwykłe urządzenie. Ninebot Mecha Kit pozwala organizować ogromne bitwy, a żelowe kule służą jako pociski.

Urządzenie bazuje na hoverboardzie Ninebot S i zamienia właściciela pojazdu elektrycznego w „cysternę”. Zarządzanie odbywa się w trybie siedzącym, a ruchami sterują dwa joysticki. Jest też wieżyczka, która strzela we wroga żelowymi kulkami. Producent zapewnia, że są nieszkodliwe dla środowiska.

Aby dodać atmosfery, dostępne jest podświetlenie, a jeśli chcesz, możesz podłączyć efekty dźwiękowe lub słuchać muzyki przez Bluetooth za pomocą wbudowanego głośnika. Zestaw zawiera 60 000 nabojów żelowych, a kwestia uzupełniania amunicji jest wciąż otwarta. Zdalne sterowanie Mecha Kit jest również dostępne za pomocą aplikacji mobilnej Segway-Ninebot.

Urządzenie wyposażone jest w solidną stalową ramę, która może utrzymać ciężar pasażera do 100 kg. Producent ma nadzieję, że Mecha Kit zainteresuje nie tylko dzieci, ale także dorosłych, a oficjalna cena zaczyna się od 599,99 dolarów. Pierwsi kupujący otrzymują zniżkę w wysokości 100 USD.

Źródło: theverge.com

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz