Samsung Galaxy S22: Projektowanie i nowe szczegóły techniczne [Video]

Niezawodny insider OnLeaks opublikował serię renderów i wizualizacji 3D nadchodzącego flagowca Samsunga na długo przed jego ogłoszeniem. Ponadto w sieci pojawiły się świeże szczegóły dotyczące specyfikacji nadchodzących nowości popularnej marki.

Według informatora smartfon będzie wyposażony w 6-calowy płaski wyświetlacz. Nie ma jeszcze dokładnych danych na temat jego rozdzielczości, ale znana jest charakterystyka głównego aparatu urządzenia. Według źródła, Samsung wyposaży podstawową wersję flagowca w 50-megapikselowy sensor główny, a także dwa 12-megapikselowe sensory (teleobiektyw i moduł szerokokątny).

W sieci pojawiły się szacunkowe wymiary korpusu urządzenia – 146 x 70,6 x 7,6 milimetrów. Projekt nowości, sądząc po publikacji, będzie w dużej mierze podobny do obecnego modelu Galaxy S21, ale według wtajemniczonych Galaxy S22 będzie czuł się w dłoni jako bardziej kompaktowy gadżet.

Oczekuje się, że flagowa seria smartfonów Galaxy S22 zostanie zaprezentowana w lutym 2022 roku. Podobno model podstawowy zaczyna się od 799 USD w zależności od konfiguracji pamięci.

Źródło: pocketnow.com

Originally posted on 27 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz