Samsung Galaxy A03: duży ekran, pojemna bateria i 48-megapikselowy aparat

Samsung zaprezentował nowy budżetowy smartfon Galaxy A03 bez głośnych zapowiedzi. Gadżet otrzymał ulepszony aparat główny w porównaniu do modelu Galaxy A02, jasne kolory korpusu i szeroką gamę konfiguracji pamięci, a także obsługę technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Przekątna ekranu nowej pozycji to 6,5 cala przy rozdzielczości HD+ – ten sam moduł wyświetlacza został zainstalowany w modelu Galaxy A02. Z tyłu urządzenia znajduje się główna jednostka aparatu z czujnikami 48 (f/1.8) i 2 (f/2,4) megapikseli. Przedni aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z przysłoną f/2.2 znajduje się w wycięciu kropli wody w górnej środkowej części ekranu.

Gadżet zbudowany jest w oparciu o mobilny ośmiordzeniowy procesor, którego model nie został jeszcze określony przez producenta. Dostępnych jest kilka modyfikacji smartfona z 3/4 GB RAM-u, a także 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Wymiary korpusu urządzenia to 164,2 x 75,9 x 9,1 mm. Autonomię Galaxy A03 zapewnia akumulator o pojemności 5000 mAh.

Firma zaprezentowała smartfon w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym. Samsung ogłosi koszt nowych pozycji i datę rozpoczęcia sprzedaży w najbliższym czasie.

Dowiedz się więcej o Samsungu

Źródło: sammobile.com

Originally posted on 30 listopada, 2021 @ 8:18 pm

Dodaj komentarz