Rynek “Aliexpress Rosja” przyspieszyła dostawę małych zamówień

Przydatna funkcja „Razem – szybciej” została dodana do usługi handlowej AliExpress Rosja. Innowacja umożliwi kupującym szybsze odbieranie towarów od różnych zagranicznych sprzedawców, łącząc je w jedną paczkę.

Funkcja dotyczy małych i niedrogich towarów, które zwykle zajmowały więcej czasu niż duże paczki. Konsolidacja zamówień w aplikacji zwiększy wartość przesyłki i poprawi status jej doręczenia. Według firmy w niektórych przypadkach może to skrócić czas dostawy o dwa, a nawet trzy razy.

Funkcja jest obecnie dostępna dla 20 milionów produktów zagranicznych. Możesz je znaleźć wyszukując w aplikacji za pomocą filtru "Razem – szybciej". Aby skorzystać z nowej funkcji przy kasie, użytkownik musi w ciągu godziny złożyć zamówienie na kwotę określoną w aplikacji. W takim przypadku wszystkie zakupione towary zostaną połączone w jedną przesyłkę i wysłane w trybie przyspieszonym.

Jednocześnie, jeśli kupujący napotka opóźnienie w takich paczkach, otrzyma odszkodowanie w postaci kuponu na 100 rubli. Jeśli jeden ze sprzedawców opóźni wysyłkę produktu, ten produkt pozostanie w ulepszonym statusie i zostanie również wysłany szybko.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 2 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz