Gangnam style jest znany na całym świecie, ale kochają go również Rosjanie. Zobaczmy, dlaczego Rosjanie tak bardzo kochają Gangnam style.

1. Gangnam style jest popularny w Rosji

Rosyjska muzyka jest znana na całym świecie, ale Gangnam style jest najbardziej popularny w Rosji. Rosyjscy DJ’e często używają tej piosenki w swoich setach. Uwielbiają beat i unikalny styl tej piosenki.

2. Gangnam style jest jedną z najczęściej oglądanych piosenek na YouTube

Wideo Gangnam style zostało obejrzane ponad 2 miliardy razy, co jest niesamowitą ilością. Ludzie oglądają go ze względu na jego chwytliwy beat, a także dlatego, że ruchy taneczne są bardzo łatwe do nauczenia.

3. Gangnam style to pierwsza rosyjska muzyka, która dostała grę wideo

Gangnam style był pierwszą piosenką, która dostała grę wideo opartą na niej. Gra nazywa się Gangnam Style: Game Of Style. Gra pozwala graczom grać piosenkę ze swoimi przyjaciółmi, a także tablicę liderów, w której mogą porównać swoje wyniki.

4. Gangnam style jest jedną z najczęściej pobieranych piosenek w Rosji

Od lutego 2015 roku Gangnam Style był najczęściej pobieraną piosenką w Rosji. Jest to również czwarta najczęściej pobierana piosenka na świecie.

5. Gangnam style to piosenka, która łączy ludzi

Gangnam style to piosenka, która łączy ludzi. Wiele osób, które są z różnych części świata, tańczy razem i jest to wspaniałe uczucie.

6. Gangnam style to piosenka, przy której fajnie się śpiewa

Piosenka jest chwytliwa i łatwo się z nią śpiewa. To sprawia, że fajnie jest tańczyć, a także śpiewać razem z nią.

Wnioski:

Gangnam style to piosenka, która jest bardzo popularna w Rosji i jest kochana przez wszystkich.