Riot Games pokazało rozgrywkę bijatyki opartej na League of Legends [WIDEO]

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich dziesięciu lat i być może główny konkurent Dota 2. Ale Riot Games, jak zwykle, nie chce na tym poprzestać: firma zaprezentowała publiczności pierwszą rozgrywkę z Project L, bijatyka oparta na jej najsłynniejszym dziele.

Projekt, jak pamiętamy, został ogłoszony 2 lata temu , ale od tego czasu nie ma o nim ani słowa. Ostatniego wieczoru w końcu postanowili przerwać przedłużającą się ciszę: Riot Games i Radiant Entertainment, które kupili, wydali film pokazujący spin-off w całej okazałości. A on, mimo statusu prototypu, robi wrażenie.

Opublikowana rozgrywka przypomina przede wszystkim Guilty Gear – animacje i techniki są bardzo podobne do dzieł Arc System Works. Oprócz uzbrojenia i umiejętności bohaterów, gracze będą mieli do dyspozycji także asysty: będzie można wezwać inne postacie na polu bitwy jako wsparcie. Wraz z dopracowaniem samej akcji autorzy obiecują debugować jej techniczną stronę, w szczególności zrobić dobry netcode.

Warto zauważyć, że jak dotąd Project L niestety nie ma dokładnej daty premiery. Deweloperzy apelują, aby nie oceniać z góry jakości projektu, wszystko może się jeszcze zmienić – chcieli tylko podzielić się postępami. Publiczność już doceniła ich wysiłki: filmy były entuzjastycznie przyjmowane w sieciach społecznościowych11

Źródło: youtu.be

Originally posted on 29 listopada, 2021 @ 1:03 pm

Dodaj komentarz