Redmi K50: Kluczowe cechy i różnice wersji

Nie czekając na ogłoszenie nowych produktów marki, wtajemniczeni opublikowali kluczowe specyfikacje flagowego Redmi K50 i jego modyfikacji Pro. Oczekuje się, że smartfony będą znacząco różnić się konfiguracją – mówimy nie tylko o modelu procesora, ale także o takich cechach, jak skład jednostki aparatu i moc szybkiego ładowania.

Według źródeł sieciowych wszystkie trzy nowe pozycje (Redmi K50, K50 Pro i K50 Pro+) zostaną wyposażone w wyświetlacze Samsung E5 OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Model bazowy przypisywany jest głównej jednostce aparatu z 48-megapikselowym sensorem głównym, Redmi K50 Pro – 50-megapikselowym sensorem, a topowy Pro+, według plotek, dostanie moduł o rozdzielczości 108 megapikseli.

Wtajemniczeni twierdzą również, że Redmi K50 Pro będzie napędzany procesorem Snapdragon 888 firmy Qualcomm, podczas gdy wersja K50 Pro+ otrzyma mocniejszy Snapdragon 898, który ma się ukazać wkrótce. Kolejną różnicą między nowymi produktami będzie moc technologii szybkiego ładowania: 33, 67 i 120 W w rosnącej hierarchii.

Oczekuje się, że prezentacja Redmi K50 i K50 Pro odbędzie się przed końcem 2021 roku, a model K50 Pro+ zostanie zaprezentowany w pierwszym kwartale 2022 roku, kiedy rozpocznie się dostawa topowego procesora Qualcomm. Wtajemniczeni nie ujawniają kosztów przyszłych nowych produktów.

Źródło: notebookcheck.net

Dodaj komentarz