Realme rozdaje cenne nagrody w turnieju eSports od Red Bulla

Firma wspiera Red Bull Mobile Esports Open, duży turniej e-sportowy. Każdy gracz, który ma przynajmniej jedną z gier biorących udział w turnieju, może wziąć udział w konkursie i wygrać markowy gadżet.

Czwarty sezon Red Bull MEO zawiera: PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile, League of Legends: Wild Rift oraz specjalny tryb gry karcianej Hearthstone – „Battlegrounds”. Turniej już się rozpoczął, eliminacje online PUBG Mobile zakończą się 27 listopada, a półfinały zaplanowano na 28 listopada, a mecz finałowy odbędzie się 4 grudnia.

Dwie rundy kwalifikacyjne League of Legends odbędą się w dniach 27-28 listopada, a finał w Rosji zaplanowany jest również na 4 grudnia. W grudniu odbędą się także zawody Hearthstone. Fundusz nagród rosyjskiego turnieju będzie obejmował różne modele inteligentnych zegarków realme, w zależności od dyscypliny:

  • PUBG Mobile — zegarek realme 2 Pro
  • League of Legends: Wild Rift – realme Obejrzyj 2
  • Hearthstone: Battleground – realme Watch S

W turnieju Red Bull wielu streamerów gra na smartfonach z flagowej serii GT – realme GT Master Edition. Marka twierdzi, że model ten świetnie sprawdzi się nawet w wymagających grach, dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 778G 5G i systemowi chłodzenia komory parowej. Ponadto smartfon wyposażono w ekran Super AMOLED z czujnikiem o częstotliwości próbkowania 360 Hz oraz baterię 4300 mAh z 65-watowym ładowaniem SuperDart Charge.

Dowiedz się więcej o realme

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 1 grudnia, 2021 @ 3:08 pm

Dodaj komentarz