Razer Kaira X: Gamers Headphones za 60 USD na PC i konsole

Katalog akcesoriów gamingowych Razer uzupełnił o słuchawki o nazwie Kaira X. Oprócz zaawansowanej akustyki nowość nabyła oddychające nauszniki i mikrofon z redukcją szumów, a firma oferuje użytkownikom konsol oryginalne opcje kolorystyczne słuchawek.

Razer Kaira X wyposażony jest w zastrzeżone 50-milimetrowe przetworniki TriForce, zdolne do indywidualnej regulacji wysokich, średnich i niskich częstotliwości. Słuchawki są wyposażone w mikrofon Razer HyperClear Cardioid Gooseneck z funkcją przechwytywania głosu i redukcji szumów z tyłu i po bokach.

Posiadacze nowych konsol Xbox mogą wybrać akcesorium w kolorze markowego kontrolera: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Dla posiadaczy DualSense PlayStation 5 marka oferuje zestaw słuchawkowy w czarnym etui z biało-niebieskimi akcentami.

Dzięki zastosowaniu standardowego złącza 3,5 mm nowy produkt jest kompatybilny z innymi platformami. Przycisk wyciszania mikrofonu i pokrętło regulacji głośności znajdują się na muszli słuchawkowej. Długotrwały komfort zapewniają miękkie nauszniki pokryte przewiewną tkaniną.

Zestaw słuchawkowy Razer Kaira X do konsoli Xbox w czarno-białych obudowach, a także wersja na PlayStation, są już dostępne w przedsprzedaży w firmowym sklepie internetowym za 60 dolarów. Sprzedaż akcesorium w innych kolorach rozpocznie się 14 października 2021 roku.

Źródło: gsmarena.com

Originally posted on 24 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz