Premiery poziomów 4-5 The Elden Ring podczas The Game Awards 2021

W grudniu wszyscy uwielbiają podsumowywać miniony rok, ale tylko nieliczni robią to z fanfarami. Weźmy na przykład Jeffa Keely'ego. Twórca The Game Awards zawsze obiecuje sensacje – a sądząc po świeżym wywiadzie, za kilka dni fani głośnych wiadomości zobaczą prawdziwą paradę wielkich ogłoszeń.

W rozmowie z dziennikarzami USA Today Keely podzielił się kilkoma niejasnymi wskazówkami na temat nadchodzącej ceremonii TGA 2021. Według niego widzowie zobaczą „cztery lub pięć” premier na poziomie zwiastuna The Elden Ring.

Wśród zapowiedzi pojawią się gry, które obiecują w pełni uwolnić potencjał konsol nowej generacji Xbox Series X/S i PlayStation 5. Co najlepsze, nie trzeba będzie długo czekać na pogodę nad morzem dla samej zabawy: prezenter TGA obiecał, że najciekawsze zostaną pokazane już w pierwszych 30-40 minutach.

Przypominamy, że The Game Awards 2021 rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 04:00 czasu moskiewskiego. Jeśli chcesz w jakiś sposób wpłynąć na zwycięzców, możesz głosować na swoje ulubione wydawnictwa na oficjalnej stronie wydarzenia .

Źródło: ftw.usatoday.com

Originally posted on 30 grudnia, 2021 @ 7:30 am

Dodaj komentarz