Premiera orientalnej gry akcji Sifu została przełożona. Gra ukaże się wcześniej

Przesuwanie daty premiery oczekiwanych gier stało się w ostatnich latach trendem – zostało to powiedziane niejednokrotnie. Ale podczas gdy większość deweloperów odkłada premiery na później, innym udaje się zrobić coś przeciwnego. Tak więc twórcy oryginalnej bitmapy Sifu postanowili wydać swoje dzieło wcześniej niż planowano.

Premiera orientalnego filmu akcji kung fu została przesunięta o dwa tygodnie. Początkowo gra miała zostać wydana 22 lutego, ale teraz data premiery pojawia się 8 lutego. Możliwe, że wynika to z chęci autorów, aby w tym miesiącu, który jest bardzo bogaty w głośne wydania, przyciągnąć jak najwięcej graczy do swojego pomysłu. W końcu Elden Ring, Horizon Forbidden West i być może pecetowa wersja Uncharted trafią do sprzedaży w drugiej połowie lutego.

Przypomnijmy, że Sifu jest pod wpływem filmów takich jak „The Raid”, „John Wick” czy „Oldboy”. Gracze przejmą kontrolę nad młodym mistrzem kung fu, który przy okazji zrozumie wszystkie subtelności tej sztuki walki i… zestarzeje się. Tak, starzenie się stanie się pełnoprawną mechaniką gry, którą deweloperzy szczegółowo opisali w powyższym filmie. W skrócie: po każdej śmierci bohater odradza się, ale się starzeje.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 29 listopada, 2021 @ 8:17 am

Dodaj komentarz