Prawe działanie na Marvel – Guardians of the Galaxy otrzymali pierwsze oceny

Pomimo dalekiego od najbardziej udanego wydania gry o „Avengers”, firma Square Enix nie zrezygnowała z kolejnej akcji o innym zespole z komiksów Marvela. Wydawca miał rację – sądząc po pierwszych szacunkach, tytuł o „Strażnikach Galaktyki” wyszedł o wiele ciekawiej, zabawniej i emocjonująco.

Marvel’s Guardians of the Galaxy uzyskał średnią ocenę 80 na 100 w zestawieniu recenzji Metacritic, opartym na recenzjach wersji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X.

„Guardians of the Galaxy jest tym, czym miał być Avengers Marvela, z silnym naciskiem na przygody dla jednego gracza z ulubionymi postaciami z komiksów. Solidna rozgrywka „Guardians of the Galaxy” i niekończące się dowcipne sprzeczki partnerów sprawią, że czekasz z niecierpliwością na pozornie nieuniknioną kontynuację” – mówi autor DualShockers .

Rozgrywka otrzymała pozytywne, ale mało znaczące recenzje – wielu recenzentów uznało system walki za męczący. Jednak twórcy rzekomo zdołali umiejętnie wdrożyć system bitew w zespole.

„Guardians of the Galaxy udało się uchwycić dziwaczny klimat oryginału i wprowadzić postacie do gry dokładnie tak, jak chcieliby fani Marvela. Jeśli jesteście gotowi pogodzić się z mnóstwem błędów wizualnych i próbnym systemem walki, akcja zdecydowanie warta uwagi” – z recenzji PCGamesN .

Przypomnijmy, że premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy odbędzie się wieczorem 26 października. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S, a także na Nintendo Switch za pośrednictwem chmury.

Źródło: metacritic.com

Originally posted on 26 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz