Podano dokładną datę ogłoszenia Samsunga Galaxy S22

Autorytatywny informator Ice Universe opublikował informacje o datach premiery smartfonów z serii Samsung Galaxy S22. Uzupełnił swój raport o niektóre parametry techniczne urządzeń, a także zasugerował wydanie ekskluzywnej wersji flagowca dla regionu chińskiego.

Według informacji podanych przez źródło, prezentacja smartfonów z serii Samsung Galaxy S22 odbędzie się 8 lutego 2022 roku. Nowe produkty trafią do sprzedaży już za dziesięć dni – 18 lutego. Według informatora, mówimy o zapowiedzi globalnych wersji nowych produktów – ich premiera w Chinach nastąpi później, a sprzedawca pokaże też specjalną modyfikację Bank of China na rynek lokalny.

Wtajemniczony przypomniał również szczegóły dotyczące konfiguracji aparatu głównego i przednich nadchodzących nowości – Galaxy S22 i S22+. Twierdzi, że flagowce będą wyposażone w trzy tylne o rozdzielczości 50 (f/1.8), 10 (f/2.4, 3-krotny zoom optyczny) i 12 (f/2.2) megapikseli, a także moduły do selfie o rozdzielczości 10 megapikseli ( f/2.2).

Oczekuje się, że seria Galaxy S22 zacznie się od 849 USD. Jednocześnie cena Galaxy S22+ może wzrosnąć o 50-100 USD w porównaniu z zeszłorocznym modelem: w topowej modyfikacji gadżet ma kosztować około 1299 USD. Przedstawiciele Samsunga nie skomentowali jeszcze publikacji insidera.

Dowiedz się więcej o Samsungu

Źródło: gizchina.com

Originally posted on 4 grudnia, 2021 @ 5:53 pm

Dodaj komentarz