Pierwszy składany smartfon OPPO zauważony na Geekbench

OPPO przygotowuje się do wydania swojego pierwszego składanego smartfona. Gadżet nowego producenta o numerze artykułu PEUM00 został certyfikowany przez MIIT i przetestowany w popularnym benchmarku, dzięki czemu poznano jego kluczowe parametry techniczne.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie chińskiego regulatora oraz w aplikacji Geekbench, znane stały się wszystkie główne specyfikacje składanego smartfona OPPO. Główny wyświetlacz urządzenia o przekątnej 8 cali złoży się do wewnątrz i otrzyma matrycę OLED o rozdzielczości 2K i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Według doniesień przyszła nowość otrzyma po wyjęciu z pudełka procesor Snapdragon 888, 12 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 11. Autonomię urządzenia zapewni akumulator o pojemności 4500 mAh. Oczekuje się, że główny aparat gadżetu zyska 50-megapikselowy czujnik główny z aperturą f/1.8, obsługą technologii OIS i EIS, a także funkcję binningu, która umożliwi fotografowanie z rozdzielczością 12,6 megapiksela.

Producent nie ogłosił jeszcze daty premiery pierwszego składanego smartfona. Według plotek nowość zostanie zaprezentowana podczas imprezy OPPO Inno Day 2021, która zaplanowana jest na 14 grudnia 2021 roku.

Źródło: mysmartprice.com

Originally posted on 20 grudnia, 2021 @ 12:43 pm

Dodaj komentarz