Pierwsze zrzuty ekranu Android 12.1

Google nie wydało jeszcze oficjalnie Androida 12, ale pracownicy portalu XDA mają już dostęp do zrzutów ekranu kolejnej aktualizacji z rzekomym numerem 12.1. Jak się okazuje, będzie on w pełni skoncentrowany na składanych smartfonach.

Zgodnie z dostarczonymi zrzutami ekranu interfejs Androida 12.1 będzie dostosowany do składanych smartfonów, takich jak Samsung Galaxy Z Fold. Prawie wszędzie ekran podzielony jest na dwie połowy. Na przykład powyższe to ekran blokady z zegarem po jednej stronie i powiadomieniami po drugiej. W ten sam sposób zaimplementowano górną „kurtynę” – powiadomienie znajduje się po prawej stronie, a szybkie ustawienia są zbierane po lewej.

Ciekawą innowacją w Androidzie 12.1 powinien być pasek zadań, podobnie jak w Windows, macOS i iPadOS – na dole ekranu wyświetla się lista ulubionych aplikacji dla szybkiego dostępu do nich. Ponadto użytkownik może jednocześnie pracować z dwoma aplikacjami w wygodnym formacie. Na przykład możesz otworzyć kartę przeglądarki na każdej połowie ekranu.

Kliknij link , aby zobaczyć więcej zrzutów ekranu, a nawet wideo. Oczekuje się, że Android 12.1 zostanie uruchomiony wraz z pierwszym składanym smartfonem Google, o którym ostatnio mówi się.

Źródło: androidautorytet.pl

Originally posted on 28 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz