Pierwsza oficjalna ramka serii Ostatnia z nas jest publikowana.

Seria adaptacji gier nadal zachwyca graczy szeroką gamą filmów opartych na ich ulubionych tytułach. Wkrótce kolej na fanów The Last of Us, którzy otrzymają serial HBO. Autorzy spektaklu wreszcie zaczęli dzielić się nie tylko nowinkami z planu, ale także materiałami filmowymi z udziałem głównych bohaterów.

Pierwsze zdjęcie z serialu Joel i Ellie, grane odpowiednio przez Pedro Pascala (The Mandalorian, Wonder Woman 1984) i Bellę Ramsay (Gra o tron), zostało opublikowane na oficjalnych stronach HBO i Naughty Dog na Twitterze. Tę samą ramkę opublikowali autorzy serialu, scenarzysta Craig Mazin („Czarnobyl”) i reżyser gry The Last of Us Neil Druckmann. Według nich przygotowania do zdjęcia idą pełną parą.

Przypomnijmy, że program telewizyjny „Jeden z nas” nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale zdjęcia rozpoczęły się 5 lipca. Pierwszy odcinek wyreżyserował Kantemir Bałagow (Dylda, Bliskość). Wcześniej okazało się, że jeden z seriali będzie reżyserskim debiutem Neila Druckmanna, który jest także scenarzystą filmu.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 27 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz