Oppo przyniósł nowe TWS-Headphones do Rosji – pąki Enco i Enco Air

OPPO zaprezentowało jednocześnie na rynku rosyjskim dwa modele słuchawek TWS – Enco Buds i Enco Air. Pierwszy otrzymał ergonomiczną konstrukcję, wsparcie dla standardu Bluetooth 5.2 oraz inteligentną funkcję redukcji szumów. Drugą nowością są Enco Air, pierwsze na świecie w pełni bezprzewodowe wkładki douszne, które otrzymały certyfikat niemieckiej firmy TÜV Rheinland o wysokiej wydajności i niskich opóźnieniach.

OPPO Enco Buds ze sterownikami 8 mm i opóźnieniem 80 ms obsługują standard kodowania dźwięku AAC, zapewniając wyraźniejsze szczegóły i jakość dźwięku. Oparta na sztucznej inteligencji funkcja redukcji szumów podczas połączeń rozróżnia dźwięki otoczenia i głosy, skutecznie blokując hałas.

Nowość uzyskała ochronę przed wodą i kurzem zgodnie ze standardem IP54. Autonomia słuchawek wynosi 5 godzin, a korzystając z kompletnego etui można przedłużyć wrażenia słuchowe do 20 godzin. Enco Buds są dostępne w kolorze białym i niebieskim i trafią do sprzedaży w Rosji 4 października w cenie 3490 rubli.

Jeśli chodzi o Enco Air, OPPO twierdzi, że wkładki douszne mają specjalną wewnętrzną architekturę, która zapewnia wzmocnienie basów i 12-milimetrowe dynamiczne przetworniki z kompozytową tytanową membraną, która zapewnia zrównoważoną kombinację mocnego basu oraz średnich i wysokich tonów. Nowość została opracowana przez zespół OPPO Blu-ray i obsługuje zaawansowane kodowanie audio (AAC) oraz kodek podzakresów (SBC).

Dzięki obsłudze szybkiego ładowania Enco Air może odtwarzać muzykę do 8 godzin w walizce w 10 minut. Słuchawki douszne są również wyposażone w konfigurowalne sterowanie dotykowe, asystenta głosowego i technologię redukcji szumów AI, aby zapewnić czysty dźwięk podczas połączeń. Stabilny i zsynchronizowany dźwięk zestawu słuchawkowego zapewnia obsługę standardu Bluetooth 5.2.

OPPO Enco Air będzie można kupić 4 października w cenie 6490 rubli.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz