Oppo Carlink – Advanced Android Auto & Nbsp; i Apple Carplay

Usługa zarządzania pojazdami OPPO Carlink została zaprezentowana na konferencji programistów OPPO 2021. Z jego pomocą użytkownicy uzyskają więcej opcji podczas interakcji z samochodami.

OPPO Carlink to bardziej zaawansowana alternatywa dla Android Auto od Googe i Apple CarPlay. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do różnych funkcji swojego smartfona za pośrednictwem systemu multimedialnego samochodu, motocykla lub skutera. Możesz więc przeglądać mapy, wykonywać połączenia, słuchać muzyki i wiele więcej. Ale możliwości Carlink na tym się nie kończą.

Dzięki OPPO Carlink użytkownicy uzyskują częściową kontrolę nad pojazdem. Na przykład będzie można otwierać drzwi za pomocą smartfona, a nawet inteligentnego zegarka. Prawdopodobnie w przyszłości podobnych funkcji będzie znacznie więcej.

OPPO powiedział, że spodziewa się, że Carlink w przyszłym roku będzie miał 15 milionów pojazdów. OPPO współpracuje już z ponad 70 firmami, w tym z producentami samochodów, jednośladów i różnymi usługami motoryzacyjnymi.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 27 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz