Ogłoszono datę wydania Amazfit Nowe produkty. Oczekuje się, że inteligentny zegarek GTR 3 i GTS 3

Huami ogłosił prezentację nowych produktów marki Amazfit, która specjalizuje się w elektronice do noszenia. Lista urządzeń przygotowujących się do pokazu nie została jeszcze ogłoszona – ale wtajemniczeni już wymienili modele gadżetów, których premiera nastąpi za dwa tygodnie.

Wydarzenie odbędzie się 12 października – i według plotek firma zaprezentuje inteligentne zegarki Amazfit GTR 3 i GTS 3. Producent nie ujawnia ich konstrukcji i cech, ograniczając się do kilku wskazówek na zwiastunie. Hasło „UP YOUR GAME” obiecuje poprawę wydajności nowych modeli, a w komentarzu do publikacji firma podkreśliła swoje zaangażowanie w „ogólny rozwój zdrowia i środowiska”.

Oczekuje się, że nowe produkty będą zawierały więcej funkcji monitorowania kondycji fizycznej użytkownika oraz zwiększenie zestawu rozpoznawalnych typów treningów. Ponadto przewiduje się, że do pakowania nowych produktów będzie wykorzystywana mniejsza liczba materiałów, biorąc pod uwagę ogólną tendencję do zapobiegania zanieczyszczeniu środowiska. Wszystkie szczegóły i cena nowych urządzeń do noszenia zostaną ogłoszone podczas prezentacji.

Źródło: gsmarena.com

Originally posted on 28 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz