NREAL AIR: lekkie okulary do oglądania gry YouTube i mobilnej

Chińska firma Nreal wprowadziła okulary rozszerzonej rzeczywistości o nazwie Nreal Air. Nowość jest skierowana do segmentu konsumenckiego i wygląda jak zwykłe akcesorium do ochrony przeciwsłonecznej, ale jednocześnie jest w stanie emulować 130-calowy wyświetlacz do oglądania treści wideo i uruchamiania gier na Androida.

Waga gadżetu to tylko 77 gramów. Akcesorium nie otrzymało wbudowanej kamery, ale oferuje klientom wirtualny wyświetlacz odpowiadający 130-calowej projekcji. Dzięki urządzeniu możesz oglądać filmy i filmy na YouTube, rozmawiać ze znajomymi i odtwarzać hity mobilne po sparowaniu ze smartfonem.

Według producenta okulary Nreal Air współpracują z większością smartfonów z systemem Android i iOS, mają przyciemniane soczewki z ochroną UV (49 PPD) oraz częstotliwość odświeżania ekranu do 90 Hz. Nowość wyróżnia ergonomiczny kształt: użytkownik może regulować kąt nachylenia soczewek, mocując je w trzech różnych pozycjach. Dodatkowo zauszniki są wykonane z elastycznej gumy, która zapewnia wygodne dopasowanie.

Okulary Nreal Air AR trafią do sprzedaży w grudniu tego roku. Ich cena nie została jeszcze ogłoszona, ale firma twierdzi, że będą poniżej 600 dolarów.

Źródło: androidcommunity.com

Originally posted on 1 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz