Nowy Xiaomi: Smart Table Lampa za 15 USD i czajnik za 20 USD

Xiaomi wprowadziło od razu dwa nowe urządzenia w rodzinie sprzętu AGD Mijia. Asortyment marki uzupełniła lampa stołowa z wbudowanym akumulatorem, a także czajnik elektryczny o zwiększonej pojemności w stosunku do poprzednika.

Mijia Smart Rechargeable Desk Lamp, wyposażona w 12 diod LED o mocy 0,25 W, może być używana nawet bez gniazdka elektrycznego dzięki wbudowanemu akumulatorowi 2000 mAh. Na jednym ładowaniu urządzenie może pracować do 12 godzin na poziomie jasności 100%, a w trybie oświetlenia nocnego przy 1% mocy – do 120 godzin.

Oprócz jasności użytkownik może regulować temperaturę barwową poprzez aplikację mobilną w zakresie od 2700K do 6000K. Dodatkowo urządzenie może powiadamiać właściciela o połączeniach przychodzących miganiem i automatycznie przełączać się w tryb nocny zgodnie z harmonogramem.

Wewnętrzna objętość czajnika elektrycznego Mijia 2 wynosi 1,7 litra, moc elementu grzejnego to 1800 W. Korpus nowości posiada dwuwarstwową konstrukcję kolby wykonanej ze stali nierdzewnej gatunku 304. Aby uzyskać bardziej równomierne wrzenie, urządzenie wykorzystuje grubą aluminiową obudowę.

Czajnik posiada termostat brytyjskiej firmy STRIX, który zapewnia niezawodną pracę i zatrzymuje grzanie natychmiast po zagotowaniu wody. Producent wyposażył również urządzenie w cztery stopnie ochrony, w tym bezpiecznik wysokotemperaturowy.

Koszt inteligentnego czajnika Xiaomi Mijia 2 w Chinach to 15 dolarów, lampę stołową można kupić za 20 dolarów.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz