Nowy Emulator Android uruchamia gry PC i iPhone’a

Prezentowana jest chmurowa wersja popularnego emulatora Androida, BlueStacks X. Umożliwia uruchamianie gier na Androida na urządzeniach z dowolnym systemem operacyjnym bezpośrednio w przeglądarce bez instalowania oprogramowania innych firm.

Według twórców BlueStacks X działa we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach, nie wymagając sprzętu o wysokiej wydajności, w przeciwieństwie do oryginalnej wersji platformy. W ramach umowy BlueStacks z firmą now.gg zajmującą się grami w chmurze, nowy emulator jest hostowany na jej serwerach. Wykorzystuje hybrydowy algorytm przesyłania strumieniowego, który przenosi niektóre operacje obliczeniowe na stronę klienta.

Prawie każde urządzenie z systemem macOS, ChromeOS, Linux, Windows 10 i 11, a także większość gadżetów z systemem iOS i Android, może uzyskać dostęp do gier z biblioteki BlueStacks X. Usługa w chmurze jest obecnie w fazie testów beta (bezpłatnie do użytku z reklamami) i obsługuje tylko 14 gier, ale ich lista zostanie rozszerzona w przyszłości. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach emulatora chmury Android dla graczy, kliknij ten link .

Źródło: notebookcheck.net

Originally posted on 1 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz