Nowości kawiorowe: popiersie piżma i iPhone 13 Pro z częściami ciała Tesli

Caviar, firma specjalizująca się w wypuszczaniu ekskluzywnych wersji gadżetów, mile zaskoczyła fanów Tesli. Do szeregu kolekcji iPhone'a 13 Pro, zaprezentowanych wcześniej przez Caviar, dołączył ten sam model smartfona Apple, wykonany w karoserii wykonanej z części samochodu elektrycznego Tesla z nietypowym dodatkiem.

Oprócz Caviar iPhone 13 Pro Tesla Electro marka wystawiła na sprzedaż 27 egzemplarzy popiersia Elona Muska, do produkcji którego wykorzystano w pełni jeden kompletny samochód elektryczny Tesla Model 3. Stojak na popiersie wykonany jest z marmuru. Zawiera pasek podwójnego złocenia, wykonany w technologii Double Electroplated, z wygrawerowanym imieniem Elona Muska. Cena popiersia założyciela Tesli wynosi 199 000 rubli.

Natomiast smartfon z kolekcji Tesla Electro otrzymał odporną na wstrząsy tytanową obudowę z czarną powłoką PVD. Jednocześnie na tylnym panelu urządzenia znajdują się białe wstawki z materiału kompozytowego, które nawiązują do klasycznego koloru samochodów Tesla Motors. W centrum tylnej okładki znajduje się fragment przetopionej karoserii z wygrawerowanym portretem Elona Muska.

Kawior iPhone 13 Pro Tesla Electro wyszedł w 99 egzemplarzach w cenie 409 000 rubli.

Źródło: caviar-phone.ru

Originally posted on 26 listopada, 2021 @ 12:23 pm

Dodaj komentarz