Nowe gadżety realme: oczyszczacz powietrza, ręcznie robione odkurzacz i odkurzacz robota

Realme TechLife ogłosiło wydanie trzech nowych produktów domowych jednocześnie. Wśród prezentowanych nowości znajdują się pierwszy markowy oczyszczacz powietrza, odkurzacz ręczny oraz odkurzacz automatyczny.

Oczyszczacz powietrza realme TechLife usuwa 99,95% cząsteczek 0,3 mikrona i zanieczyszczeń PM2,5, które mogą powodować alergie. Urządzenie zatrzymuje pyłki i sierść zwierząt dzięki trzystopniowemu filtrowi HEPA o klasie czystości H12. Deklarowany współczynnik czystego powietrza (CADR) nowości wynosi 330 m³/h, co wystarcza na pomieszczenie o powierzchni około 40 metrów kwadratowych.

Wskaźnik na urządzeniu pozwala monitorować jakość powietrza w domu lub biurze. Nowość za pomocą sygnału migającego poinformuje o konieczności wymiany filtra, którego żywotność wynosi około 2800 godzin. Oczyszczacz powietrza obsługuje automatyczne wyłączanie i może pracować w pięciu trybach: „Uśpienie”, „Miękki”, „Normalny”, „Silny” i „Automatyczny”. Cena nowych elementów to 108 dolarów.

Odkurzacz ręczny realme TechLife wyposażony jest w 140-watowy silnik o prędkości obrotowej 10500 obr./min i maksymalnej mocy ssania 9,5 kPa. Urządzenie jest wyposażone w kilka szczotek do różnych scenariuszy użytkowania oraz filtr HEPA, który wyłapuje kurz i alergeny. Nowość otrzymała akumulator o pojemności 2200 mAh, zapewniający do 40 minut pracy w trybie światła i 20 minut przy maksymalnym obciążeniu. Odkurzacz ręczny trafi do sprzedaży za 108 dolarów.

Robot odkurzający realme TechLife jest przeznaczony zarówno do czyszczenia na sucho, jak i na mokro. Urządzenie wyposażone jest w czujnik LiDAR Smart Mapping and Navigation System ze skanerami laserowymi 360° w czasie rzeczywistym, identyfikację i mapowanie pomieszczeń z 98% dokładnością oraz planowanie optymalnych ścieżek sprzątania.

Nowość zapisuje do pięciu map, wyznaczenie konkretnych obszarów sprzątania, montaż wirtualnej ściany, czasy dla określonych obszarów, a także harmonogram sprzątania i obszar bez sprzątania podłóg. Inteligentna technologia określania rodzaju powierzchni i stopnia jej zabrudzenia pozwala robotowi odkurzającemu wybrać optymalny tryb czyszczenia. Dodatkowo w miejscach trudnych do oczyszczenia automatycznie zwiększa się ssanie i prędkość.

Dzięki dwustronnej konstrukcji szczotek urządzenie wielokrotnie przetwarza dużą powierzchnię czyszczenia. Nowość może pracować w czterech różnych mocach z maksymalną szybkością ssania 3000 Pa. Akumulator o pojemności 5200 mAh zapewnia do 300 minut czyszczenia. Podobnie jak pozostałe nowe produkty, robot odkurzający realme TechLife trafi do sprzedaży 2 października 2021 r. Cena urządzenia to 337 dolarów.

Źródło: fonearena.com

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz