Nowa “Corvette” została napisana z powodu pęknięć

W Stanach Zjednoczonych właściciel supersamochodu Chevrolet Corvette, który miał wypadek, został obciążony kosztami naprawy 7600 USD. Ale w końcu okazało się, że samochód można przywrócić do pierwotnej formy, a część układu napędowego uległa uszkodzeniu i nie da się jej wymienić.

W Stanach Zjednoczonych właściciel „Korwety” uległ wypadkowi, w wyniku którego jego samochód został uszkodzony, uniemożliwiając jego dalszą eksploatację. W tym samym czasie serwis całkowicie przywrócił wygląd auta za 7600 USD w serwisie. Użytkownik cdm85-251 podzielił się swoją historią na forum Corvette.

Według niego, jechał Corvette na autostradzie, kiedy coś wyleciało z samochodu jadącego przed nim. Kierowca supersamochodu nie miał możliwości uniknięcia kolizji, w wyniku czego uszkodzeniu uległa część tunelu skrzyni biegów – pojawiło się tam pęknięcie. W centrum serwisowym kierowcy powiedziano, że nie można wymienić tego elementu.

Firma ubezpieczeniowa kierowcy stwierdziła, że jego samochód nie nadaje się do renowacji. Supersamochód z 8000 mil (około 13 000 kilometrów) będzie sprzedawany na części.

W marcu tego roku wystawiono na sprzedaż Lamborghini Huracan, za które poprosili o 284 ruble. Samochód uległ całkowitemu zniszczeniu po przejechaniu 64 kilometrów.

Dodaj komentarz