Nintendo Switch OLED sprawdzone pod kątem siły [Video]

Niezwykle ważne jest, aby przenośna konsola była mocna, ponieważ podczas niepowodzeń w grach zawsze istnieje możliwość wylania emocji na trzymany w dłoni gadżet. Dlatego Zach Nelson, znany zginacz smartfonów, podjął się przetestowania niezawodności nowego Nintendo Switch OLED.

Jak pokazał demontaż, wnętrze Nintendo Switch OLED znacznie różni się od oryginalnego Nintendo Switcha. Autor kanału YouTude JerryRigEverything postanowił sprawdzić, czy to w jakiś sposób wpłynęło na trwałość i niezawodność urządzenia. Jak się okazało, instalując w konsoli nowy ekran OLED, Nintendo nie zadało sobie trudu, aby go chronić. Zamiast szkła hartowanego pokryta jest zwykłym plastikiem, który bardzo łatwo rysuje.

Litery YXAB na przyciskach są wtopione głęboko w plastik, dzięki czemu nie wyblakną z czasem, co jest dużym plusem. Dodatkowo w konstrukcji konsoli pojawił się metal. Rama wokół ekranu i tylna składana podstawka są z niego wykonane, natomiast reszta części jest plastikowa. Bloger zauważył również najlepsze mocowanie między głównym korpusem konsoli a wymiennymi joystickami Joy-Con.

Ostatnim testem, zgodnie z tradycją, była próba zgięcia urządzenia. Konstrukcja ugina się zauważalnie pod siłą rąk, ale w końcu Zak nadal nie zdołał złamać konsoli.

Źródło: youtube.com

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz