Niedźwiedź znalazł zagubiony Gopro i zdjął swój film

Są historie, w które po prostu trudno uwierzyć. Tak więc Dylan Schilt z amerykańskiego stanu Wyoming znalazł działającą kamerę GoPro podczas polowania z łukiem. Podczas badania gadżetu Dylan odkrył niezwykły film nakręcony przez niedźwiedzia.

Dylan Schilt natknął się na kamerę w lesie. Najprawdopodobniej wypadł komuś podczas wyprawy skuterem śnieżnym, a potem leżał w śniegu przez cztery miesiące. Urządzenie zostało zauważone przez niedźwiedzia, który okazał się miłośnikiem nowoczesnych gadżetów. Udało mu się włączyć nagranie, a to, co zobaczył, można śmiało nazwać jednym z nielicznych przypadków kontaktu dzikiego zwierzęcia ze światem wysokich technologii.

Film ma tylko cztery minuty. W tym czasie możesz zobaczyć niedźwiedzia próbującego chwycić GoPro, popychając kamerę łapą. W pewnym momencie nadal mu się to udaje, a publiczność ma okazję podziwiać usta włochatego olbrzyma. Na szczęście oprócz tego niedźwiedziowi udało się skierować aparat na swoją twarz i zrobić imponujące selfie. Po kilku nieudanych próbach zjedzenia niezrozumiałego przedmiotu stopa końsko-szpotawa straciła nim zainteresowanie.

„To najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek znalazłem” – powiedział Dylan Schilt.

Źródło: ubergizmo.com

Originally posted on 2 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz