Next-Image Awards 2021: Konkurencja fotografii mobilnej z nagrodami do 10 000 $

HUAWEI nadal przyjmuje zgłoszenia do jednego z największych na świecie konkursów fotografii mobilnej, NEXT-IMAGE Awards 2021. Uczestnicy będą mogli rywalizować o nagrody pieniężne, oglądać tysiące niesamowitych dzieł z gatunku fotografii mobilnej i mieć szansę na wygraną flagowy smartfon HUAWEI P50.

Organizatorzy konkursu przypominają, że przyjmowanie prac potrwa do 30 listopada 2021 roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się za pomocą jednego z linków: na oficjalnej stronie konkursu NEXT-IMAGE Awards 2021 lub na stronie społeczności HUAWEI w Rosji. Konkurs jest otwarty dla autorów prac foto i wideo w jednej z dziesięciu kategorii: „Portret”, „Kolor”, „Noc”, „Teleobiektyw”, „Monochromatyczny”, „Migawka”, „Zdjęcie szerokokątne”, „Historie " , "Super makro".

Firma przygotowała szereg cennych nagród dla użytkowników, którzy zaprezentują najbardziej spektakularne i hipnotyzujące prace na konkurs: flagowe smartfony HUAWEI P50, inteligentne zegarki HUAWEI Watch 3, a także nagrody pieniężne do 10 000 USD, a także słuchawki TWS FreeBuds 4.

Prace będą oceniać eksperci z całego świata: krytyk sztuki i kurator konkursu Karen Smith, producentka radia i telewizji, a także twórca projektu The Explorer Olivier Chabodot, ubiegłoroczny zwycięzca konkursu, fotograf Lin Haiyin i inne znane osobistości związane ze światem fotografii. Czas trwania konkursu to od 13 września do 30 listopada 2021 roku.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 30 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz